page intro box background

GİZLİLİK

Gizlilik

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi

Bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi dökümanı, www.nasilkutlanir.com adresinde yer alan platform için geçerlidir.

Nasıl Kutlanır çevirim içi platformunu kullanabilmek, okuyabilmek ya da içerikleri görebilmeniz için sizden herhangi bir kişisel bilgi ön koşul olarak istenmez ve toplanmaz.

Platformun kendisi ya da sosyal medya hesapları üzerinden yapılabilecek ve ilgili yönetmeliğin 4/m – 2/ç maddesinde göre Milli Piyango İdaresi’nin kapsamı dışında kalan yarışmalarda, her bir kampanyanın katılım koşulları ayrıca o yarışma içeriği ile birlikte kullanıcıların bilgisine sunulur. Herhangi bir yarışmaya kullanıcının katılması durumunda, söz konusu katılımcıya kazandığı takdirde ulaşabilmek amacıyla kişisel iletişim bilgileri ön koşul olarak istenebilir. Ancak katılımcının gönüllü olarak paylaşacağı bu kişisel bilgiler ifşa edilmemekle birlikte, yalnızca bu kampanyanın talihlilerini belirlemek, talihlileriyle iletişime geçmek veya talihlileri açıklamak için kullanılabilecektir.

Nasıl Kutlanır platformundan düzenli olarak haber almayı tercih eden ve isteyen kullanıcılar, sitede yer alan Abone Ol başlığı altından yalnızca tercih edecekleri bir elektronik posta adresi bırakarak yine elektronik posta yoluyla Nasıl Kutlanır platformundan haber alabilirler. Bu düzenli e-postalarda siteye yüklenen yeni içerikler, yarışma duyuruları ya da siteyle ilgili kullanıcıları ve onların güvenliğini ilgilendirecek duyurular yer alabilir. Kullanıcılar bu aboneliklerini iptal ettikleri takdirde, elektronik posta adresleri Nasıl Kutlanır iletişim listesinden silinir ve bir daha e-posta almazlar.

Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklanacaktır.

Platform üzerinden toplanan kişisel bilgilerinizi ifşa etmemekle birlikte, verileriniz Nasıl Kutlanır’ın teknik ekibiyle paylaşılabilir. Bu paylaşım genel Nasıl Kutlanır sisteminin dışında olmadığı gibi, kişisel verilerinizin arızi veya yasadışı imhaya, arızi kayba, yetkisiz değiştirmeye, yetkisiz ifşaya veya erişime, suiistimale karşı korumak ve sair her türlü yasadışı yolla işlenmesini engellemek için uygun idari, teknik ve fiziksel önlemlerin alınabilmesi amaçlıdır.

Hakkınızda saklanan kişisel verileriniz ile ilgili bilgi alma ve bize iletişim alanından ulaşarak kişisel verilerinize erişme ve onları düzeltme hakkına sahipsiniz. Nasıl Kutlanır’ın bundan böyle kişisel verilerinizi tutmasını istemiyorsanız veya rızalarınızı geri çekmek istiyorsanız, iletişim alanından bizlere ulaşarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu iptal durumunda kişisel verileriniz veri tabanında anonim hale getirilecek ve tarafınıza yapılan her türlü atıf silinecektir.

Bu platformu kullanarak veya iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşarak, kişisel verilerinizin bu Gizlilik Bildiriminde açıklandığı şekilde kullanılmasına izin veriyorsunuz.

Nasıl Kutlanır söz konusu kullanım koşullarında veya gizlilik bildiriminde yapacağı değişikliklerde, siteye tekrar ilk erişiminizde görebileceğiniz uyarılar koyarak kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlüdür.