page intro box background

HAKKINDA

Hakkında

Oldukça değişik bir yüzyılın misafirleriyiz biz. Aynı anda hem iyi hem kötü, pek çok değişikliğe tanık oluyoruz her gün. Kişisel hayatlarımızın ağırlığıyla yere seriliyoruz zaman zaman. Bazen de anlamlandıramıyoruz etrafımızda yaşananları. En azından ben neredeyse her gün böyle hissettim ve hala da hissediyorum ara sıra da olsa. Ta ki küçük mutluluklara odaklanmanın bir yolunu bulana kadar... Nasıl Kutlanır'ı kurana kadar.

Nasıl Kutlanır, yaşamın her gününde kutlayacak bir şeyler bulabilmeyi amaçlayan bir kız çocuğunun yeni bir yaş alırken hayallerine yaptığı bir yatırım sadece.

Yeni bir günde sevdiklerine daha yüksek sesle söyleyebilmek için sevdiğini, özel günleri bir yol olarak gören bir kadının yaşadığı hayata katkıda bulunma çabası. Hissettiklerimizin birer emojiye dönüştüğü ve duyguların kısalıp azaldığı hatta zaman zaman gereksiz bulunduğu bu yüzyılda, bildiği ve hissettiği her güzel şeyi paylaşmak isteyen bir kız çocuğunun naif umutları Nasıl Kutlanır.

Burada her bir özel günü kutlamaya çalışacağız her detayıyla ve her dakikasıyla. Hayatın hiçbir dakikasını boşa harcamamaya çalışacağız elimizden geldiğince. Detayları düşünerek ve sevdiğini belli ederek kolaylaştırmaya çalışacağız günlük rutinini hayatlarımızın. Özel günler yoksa da karlarla kaplı bir kış gününü kutlayacağız ve o da yoksa tek başına bir pencereden hayatı seyredebilmeyi kutlayacağız yeri geldiğinde.

Çünkü çoğunlukla düşündüğümüzün aksine, her bir dakikası yaşamaya değer bu hayatın. Nasıl olur, nasıl yaparız diye düşünmeden ve kutlayarak tüm fırsatları.

Kutlu, mutlu hayatlarımız olsun yaşlanınca diye.

S.